Personalitöö ja dokumendihalduse infokiri vol 5

Head kolleegid, taas on käes infokirja aeg!

Aasta teises personalitöö ja dokumendihalduse infokirja numbris avaldame personalitöö hea tava teksti, mille loomisesse panustasid paljud meie haldusala aktiivsed personalijuhid. Loodame väga, et kokkulepitud põhimõtetest juhindudes tagame läbipaistva ning professionaalse personalitöö kogu haldusalas!

Meie dokumendihalduse tiim on teile lugemiseks postitanud kaks aktuaalset teemat: isikuandmete kaitse seaduse rakendamisest tulenevad muudatused meie haldusala õigusaktides ning dokumentide avalikustamise ja juurdepääsupiirangu seadmisega esile kerkinud küsimused koolide dokumendihalduses.

Personalitöö jurist annab seekordses infokirjas näpunäited töötajate tervise-edenduse kompenseerimiseks. Selleks, et tööandja saaks nimetatud kulutusi teha erisoodustusmaksu maksmata, peab kulutuste hüvitamine vastama mitmesugustele tingimustele. Nendest tingimustest ka lähemalt juttu tuleb.

Aasta alguses valmisid HTMi erinevate ekspertide koostöös personalitöö ja asjaajamise juhendmaterjalid, mis on mõeldud abistamaks meie haldusala koole korrastamaks vastavaid asutusesiseseid regulatsioone. Postitusest leiate nii juhendmaterjalid kui ka koostamises osalenud ekspertide nimed, kellega võite küsimuste korral julgelt ühendust võtta. Kontaktandmed leiate siit.

Lõpetuseks on infokirja lisatud CV Online kasutuselevõtu juhised haldusala asutustele.

Toredat kevade jätku ning tegusat õppeaasta lõppu!

HTMi personali- ja dokumendihalduse osakond

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga